Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825J5000221JXT
1825J5000221JXT
1825J5000221JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825J5000221JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825J5000221JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 220PF 500V X7R 1825
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1825J5000221JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 220PF 500V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 44659 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 220pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 220pF