Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825J5000271KXR
1825J5000271KXR
1825J5000271KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825J5000271KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825J5000271KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 500V X7R 1825
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1825J5000271KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 500V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 57755 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 270pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 270pF