Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825J5000471MXT
1825J5000471MXT
1825J5000471MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825J5000471MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825J5000471MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 500V X7R 1825
Product parameter
številka dela 1825J5000471MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 500V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 64422 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 470pF