Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825J6300271MXT
1825J6300271MXT
1825J6300271MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825J6300271MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825J6300271MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 630V X7R 1825
Product parameter
številka dela 1825J6300271MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 630V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 65974 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 270pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 270pF