Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y0100105KXR
1825Y0100105KXR
1825Y0100105KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y0100105KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y0100105KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1UF 10V X7R 1825
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1825Y0100105KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1UF 10V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 39636 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 1µF