Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y0100184KXR
1825Y0100184KXR
1825Y0100184KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y0100184KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y0100184KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.18UF 10V X7R 1825
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1825Y0100184KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.18UF 10V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 46302 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.18µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 0.18µF