Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y0100274JXT
1825Y0100274JXT
1825Y0100274JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y0100274JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y0100274JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.27UF 10V X7R 1825
Product parameter
številka dela 1825Y0100274JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.27UF 10V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 39189 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.27µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 0.27µF