Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y0250125KXT
1825Y0250125KXT
1825Y0250125KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y0250125KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y0250125KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.2UF 25V X7R 1825
Product parameter
številka dela 1825Y0250125KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.2UF 25V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 38282 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 1.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 1.2µF