Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y0250153JXT
1825Y0250153JXT
1825Y0250153JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y0250153JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y0250153JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 25V X7R 1825
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1825Y0250153JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 25V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 31000 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 0.015µF