Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y0500100FCT
1825Y0500100FCT
1825Y0500100FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y0500100FCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y0500100FCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 1825
Product parameter
številka dela 1825Y0500100FCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11168 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 10pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 10pF