Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y0500474MXT
1825Y0500474MXT
1825Y0500474MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y0500474MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y0500474MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.47UF 50V X7R 1825
Product parameter
številka dela 1825Y0500474MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.47UF 50V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 35229 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 0.47µF