Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y1000183FCR
1825Y1000183FCR
1825Y1000183FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y1000183FCR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y1000183FCR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 100V C0G 1825
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1825Y1000183FCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 100V C0G 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10426 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.018µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 0.018µF