Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y1K50331KXT
1825Y1K50331KXT
1825Y1K50331KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y1K50331KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y1K50331KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1.5KV X7R 1825
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1825Y1K50331KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1.5KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66708 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 330pF