Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y2000223JXR
1825Y2000223JXR
1825Y2000223JXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y2000223JXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y2000223JXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 200V X7R 1825
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1825Y2000223JXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 200V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 35880 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.022µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 0.022µF