Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y2500183KXT
1825Y2500183KXT
1825Y2500183KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y2500183KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y2500183KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 250V X7R 1825
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1825Y2500183KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 250V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 47548 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.018µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 0.018µF