Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y2K00472MXT
1825Y2K00472MXT
1825Y2K00472MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y2K00472MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y2K00472MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 2KV X7R 1825
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1825Y2K00472MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 2KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 47867 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 4700pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 4700pF