Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y2K50102FCR
1825Y2K50102FCR
1825Y2K50102FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y2K50102FCR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y2K50102FCR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 2.5KV C0G 1825
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1825Y2K50102FCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 2.5KV C0G 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10853 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 1000pF ±1% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 1000pF