Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y3K00152MXT
1825Y3K00152MXT
1825Y3K00152MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y3K00152MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y3K00152MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 3KV X7R 1825
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1825Y3K00152MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 3KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 51294 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 1500pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 1500pF