Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y5000821KXT
1825Y5000821KXT
1825Y5000821KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y5000821KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y5000821KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 500V X7R 1825
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1825Y5000821KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 500V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 49924 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 820pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 820pF