1825Y6300100FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y6300100FCR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 1825Y6300100FCR |
|---|---|
| Proizvajalec | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 1825 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | 1825Y6300100FCR | Proizvajalec | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Opis | CAP CER 1825 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 17798 pcs | Podatkovni list | MLCC Standard Series |
| Kategorija | kondenzatorji | Serija | * |
| Številka izdelka proizvajalca | 1825Y6300100FCR | Razširjen opis | Ceramic Capacitor |
| Opis | CAP CER 1825 |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
1825Y5K00820JCT - Proizvajalci:
Knowles Syfer - Opis:
CAP CER 82PF 5KV C0G/NP0 1825 - Na zalogi:
- del #:
1825Y6300100JCT - Proizvajalci:
Knowles Syfer - Opis:
CAP CER 10PF 630V C0G/NP0 1825 - Na zalogi: