Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y6300102MXT
1825Y6300102MXT
1825Y6300102MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y6300102MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y6300102MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 630V X7R 1825
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1825Y6300102MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 630V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 61926 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 1000pF