Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y6300271JXT
1825Y6300271JXT
1825Y6300271JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y6300271JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y6300271JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 630V X7R 1825
Product parameter
številka dela 1825Y6300271JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 630V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 40993 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 270pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 270pF