Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y6300561MXT
1825Y6300561MXT
1825Y6300561MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y6300561MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y6300561MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 630V X7R 1825
Product parameter
številka dela 1825Y6300561MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 630V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 54806 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 560pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 560pF