Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825Y6K00331KXR
1825Y6K00331KXR
1825Y6K00331KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825Y6K00331KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825Y6K00331KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 6KV X7R 1825
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1825Y6K00331KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 6KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 60447 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6000V (6kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 330pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 330pF