Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2211JA250271JCTSP
2211JA250271JCTSP
2211JA250271JCTSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2211JA250271JCTSP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2211JA250271JCTSP
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 2211
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela 2211JA250271JCTSP Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 2211 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 55006 pcs Podatkovni list MLCC Safety Certified
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Serija - Ocene X1, Y2
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2211 (5728 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 270pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) Zmogljivost 270pF