Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2211JA250331JXRSP
2211JA250331JXRSP
2211JA250331JXRSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2211JA250331JXRSP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2211JA250331JXRSP
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 250V X7R 2211
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela 2211JA250331JXRSP Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 250V X7R 2211 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 73357 pcs Podatkovni list MLCC Safety Certified
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Serija - Ocene X1, Y2
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2211 (5728 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) Zmogljivost 330pF