Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2211YA250681MXTSPU
2211YA250681MXTSPU
2211YA250681MXTSPU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2211YA250681MXTSPU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2211YA250681MXTSPU
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 680PF 250V X7R 2211
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela 2211YA250681MXTSPU Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 680PF 250V X7R 2211 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 67850 pcs Podatkovni list MLCC Safety Certified
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2211 (5728 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 680pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) Zmogljivost 680pF