Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J0100333JXT
2220J0100333JXT
2220J0100333JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J0100333JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J0100333JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.033UF 10V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J0100333JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.033UF 10V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 40345 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.033µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.033µF