Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J0100682GCT
2220J0100682GCT
2220J0100682GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J0100682GCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J0100682GCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 10V C0G/NP0 2220
Product parameter
številka dela 2220J0100682GCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 10V C0G/NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 28068 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±2% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±2% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 6800pF