Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J0250103KDR
2220J0250103KDR
2220J0250103KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J0250103KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J0250103KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 25V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J0250103KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 25V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 43186 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 10000pF