Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J0250104MDT
2220J0250104MDT
2220J0250104MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J0250104MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J0250104MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.1UF 25V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J0250104MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.1UF 25V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 36364 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.1µF