Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J0500684MXT
2220J0500684MXT
2220J0500684MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J0500684MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J0500684MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.68UF 50V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J0500684MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.68UF 50V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 53409 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.68µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.68µF