Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J0630823MDR
2220J0630823MDR
2220J0630823MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J0630823MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J0630823MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.082UF 63V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J0630823MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.082UF 63V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 44899 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.082µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.082µF