Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J1000123FFR
2220J1000123FFR
2220J1000123FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J1000123FFR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J1000123FFR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 100V C0G 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J1000123FFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 100V C0G 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8799 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.012µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.012µF