Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J1000124MDR
2220J1000124MDR
2220J1000124MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J1000124MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J1000124MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.12UF 100V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J1000124MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.12UF 100V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 41836 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.12µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.12µF