Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J1000683FCR
2220J1000683FCR
2220J1000683FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J1000683FCR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J1000683FCR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.068UF 100V C0G 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J1000683FCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.068UF 100V C0G 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6175 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.068µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.068µF