Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J1K00331JXT
2220J1K00331JXT
2220J1K00331JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J1K00331JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J1K00331JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1KV X7R 2220
Product parameter
številka dela 2220J1K00331JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 49036 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 330pF