Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J1K00331MXR
2220J1K00331MXR
2220J1K00331MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J1K00331MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J1K00331MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1KV X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J1K00331MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 1KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 69692 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 330pF