Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J2000153KCT
2220J2000153KCT
2220J2000153KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J2000153KCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J2000153KCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 200V C0G 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J2000153KCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 200V C0G 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 46113 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.015µF