Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J2000183KFT
2220J2000183KFT
2220J2000183KFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J2000183KFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J2000183KFT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 200V C0G 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J2000183KFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 200V C0G 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30470 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.018µF