Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J2000824JXR
2220J2000824JXR
2220J2000824JXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J2000824JXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J2000824JXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.82UF 200V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J2000824JXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.82UF 200V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30297 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.82µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.82µF