Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J2500183FCR
2220J2500183FCR
2220J2500183FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J2500183FCR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J2500183FCR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 250V C0G 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J2500183FCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 250V C0G 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9587 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.018µF