Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J2500683MDT
2220J2500683MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J2500683MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J2500683MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.068UF 250V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J2500683MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.068UF 250V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 41863 pcs Podatkovni list MLCC Series, High Reliability
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 250V Toleranca 0.068µF
Debelina (maks.) X7R (2R1) Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 2220J2500683MDT Vodilni stil 0.098" (2.50mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 0.068µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 0.068UF 250V X7R 2220