Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J2K00103KXT
2220J2K00103KXT
2220J2K00103KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J2K00103KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J2K00103KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 2KV X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 2220J2K00103KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 2KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 42409 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.165" (4.20mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
Druga imena 1608-1161-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 10000pF