Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J2K00561MXT
2220J2K00561MXT
2220J2K00561MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J2K00561MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J2K00561MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 2KV X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J2K00561MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 2KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 79952 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 560pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 560pF