Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J2K50152FCT
2220J2K50152FCT
2220J2K50152FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J2K50152FCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J2K50152FCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 2.5KV C0G 2220
Product parameter
številka dela 2220J2K50152FCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 2.5KV C0G 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12824 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±1% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 1500pF