Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J2K50682KXR
2220J2K50682KXR
2220J2K50682KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J2K50682KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J2K50682KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 2.5KV X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J2K50682KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 2.5KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 57981 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 6800pF