Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J3K00152KXR
2220J3K00152KXR
2220J3K00152KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J3K00152KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J3K00152KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 3KV X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J3K00152KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 3KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 75187 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 1500pF