Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J5000182MXT
2220J5000182MXT
2220J5000182MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J5000182MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J5000182MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 500V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J5000182MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 500V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 75655 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1800pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 1800pF