Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J5000274KDT
2220J5000274KDT
2220J5000274KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J5000274KDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J5000274KDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.27UF 500V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J5000274KDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.27UF 500V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 39997 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.27µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.27µF